Helpdesk

Main Campus, Former School Superintendent Building (CIUW), first floor, room 105
(+48-22) 55-20-836, 55-22-005
helpdesk@uw.edu.pl

Map
Issue Reporting and Tracking (Needs logging in)

Computer service

Unit Contact Team
ADMINISTRACJA CENTRALNA Dział Serwisu Informatycznego
22 55 20 544
sdesk@adm.uw.edu.pl
Jacek Dziemianko
Bartłomiej Łękarski
Dariusz Janoszek
Teresa Piotrowska
Marzanna Raczyńska-Rosłonek
Anna Ratajska
Małgorzata Rudnicka
Jerzy Szatyłowicz
Paweł Wróbel
BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA Oddział Obsługi Informatycznej
22 55 25 343
it.buw@uw.edu.pl
Andrzej Regmunt
Ewa Zygmunt
Jacek Maląg
Maria Fronczak
Mirosław Dankowski
Tomasz Trynkowski
CENTRUM ARCHEOLOGII ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ Dariusz Wolski
Robert Mahler
CENTRUM EUROPEJSKIE
CENTRUM KOMPETENCJI CYFROWYCH Anna Żukowska
Marcin Gołębiowski
Paweł Kozłowski
CENTRUM NAUK BIOLOGICZNO-CHEMICZNYCH Piotr Klein
Tomasz Kniaź
CENTRUM NOWYCH TECHNOLOGII IT Michał Wójtowski
Paweł Bukowski
Wojciech Piotrkowicz
DOMY STUDENCKIE UW Sieć Domów Studenckich Piotr Rozwadowski
INSTYTUT STUDIÓW SPOŁECZNYCH IM. PROF. ROBERTA ZAJONCA Adam Gregorczyk
INTERDYSCYPLINARNE CENTRUM MODELOWANIA MATEMATYCZNEGO I KOMPUTEROWEGO Jarosław Skomiał
Krzysztof Smoliński
Rafał Maszkowski
STUDIUM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU Robert Chodacz
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH Mariusz Porczek
ŚRODOWISKOWE LABORATORIUM CIĘŻKICH JONÓW
UNIWERSYTECKI OŚRODEK TRANSFERU TECHNOLOGII Jan Dziedzic
Marcin Onyszczuk
UNIWERSYTET OTWARTY Łukasz Sobociński
WYDZIAŁ ARTES LIBERALES Jakub Miziołek
Robert Przybysz
WYDZIAŁ BIOLOGII Serwis komputerowy
22 55 42 506
Maciej Michalak
Marek Woźniak
WYDZIAŁ CHEMII Piotr Klein
Tomasz Szeffer
WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA, INFORMACJI I BIBLIOLOGII Dariusz Jaruga
Marcin Roguski
WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII Artur Grygiencz
Piotr Goliński
Wojciech Pięcek
WYDZIAŁ FIZYKI Ośrodek Komputerowy Michał Jankowski
Michał Szymański
Robert Budzyński
WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH Sprawy informatyczne
22 55 20 651
Jerzy Lechnio
Mariusz Porczek
Marta Jankowska
WYDZIAŁ GEOLOGII Ośrodek Komputerowy
22 55 40 023
Adam Oleksiak
Adam Stępień
Bartosz Smardzewski
WYDZIAŁ HISTORYCZNY Dominik Purchała
Ireneusz Nazaruk
Radosław Gomulski
Vital Walyniec
WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ Tomasz Orkiszewski
WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI Laboratorium komputerowe Jacek Bednarz
Michał Bassa
WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH Pracownia Informatyczna Marcin Onyszczuk
Radosław Hoffmann
Tomasz Jeruzalski
WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH Sekcja wsparcia informatycznego
22 55 20 263
swi.wnpism@uw.edu.pl
Maciej Dąbrowski
Maria Grzybowska
Mariusz Białkowski
WYDZIAŁ NEOFILOLOGII Sekcja informatyczna
it@wn.uw.edu.pl
Łukasz Sobociński
Sebastian Gryglewicz
WYDZIAŁ ORIENTALISTYCZNY Jacek Pergół (SEW)
Jarosław Ciołek
WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY Pracownia Techniczna Andrzej Kostaniak
Wojciech Pięcek
WYDZIAŁ POLONISTYKI Grzegorz Pieprzycki
Jerzy Kopeć
WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI Sekcja informatyczna
22 55 24 355
it@wpia.uw.edu.pl
Mateusz Klukowski
Sebastian Libuda
WYDZIAŁ PSYCHOLOGII Sekcja IT
22 55 49 727
admin@psych.uw.edu.pl
Bartosz Markowski
Maciej Kot
Michał Broniarz
Michał Markowicz
Michał Szałata
WYDZIAŁ STOSOWANYCH NAUK SPOŁECZNYCH I RESOCJALIZACJI Bogda Szatyłowicz
WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA Ośrodek Komputerowy
22 55 34 027
ok@wz.uw.edu.pl
Andrzej Lipiec
Grażyna Szydłowska
Grzegorz Steć
Karol Szadkowski
Maciej Winter
Marek Mossakowski

Shared services

App support:

Purchases:

Infrastructure:

Office: it@uw.edu.pl