Warunki korzystania z sieci UW

Korzystanie z sieci UW oznacza akceptację poniższych warunków. Jeśli nie zgadzasz się z nimi lub nie możesz ich spełnić, prosimy o zaprzestanie korzystania z naszej sieci.

  1. Zapewniamy dostęp do sieci wyłącznie w celach legalnych i zgodnych z naszą polityką.

  2. W czasie korzystania z sieci jesteś zobowiązany do przestrzegania przepisów prawa oraz norm kulturalnych. Nie akceptujemy działań, które prowadzą do zakłócania funkcjonowania sieci lub naruszania prywatności innych użytkowników.

  3. Szanujemy Twoją prywatność, ale musisz być świadomy, że podczas korzystania z sieci możemy zbierać pewne informacje o Twoim urządzeniu lub działaniach. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  4. Zabrania się korzystania z sieci do celów nielegalnych, takich jak piractwo komputerowe, przestępczość internetowa lub naruszanie praw autorskich.

  5. Zakazane jest rozprzestrzenianie szkodliwego oprogramowania, wirusów lub innych zagrożeń.

  6. Jesteś odpowiedzialny za wszelkie działania podjęte podczas korzystania z sieci. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z Twojego działania.

  7. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany warunków korzystania z sieci w dowolnym momencie. Aktualizacje będą publikowane na naszej stronie internetowej.

  8. Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania dostępu do sieci bez podawania przyczyny.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących warunków korzystania z sieci prosimy o kontakt pod adresem dsk@adm.uw.edu.pl.